16 Nisan 2024 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Devlet Bahçeli’den Büyükerşen’e cok sert “Osmanlı” yanıtı

Emek mahallesindeki seçim ofisi açılışında sarf ettiği sözler ile gündem olan Yılmaz Büyükerşen'e gelen tepkilerin ardı arkası kesilecek gibi görünmüyor.  Toplumun her kesiminden tepki alan ifadeleri nedeniyle Büyükerşen'e Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli sert tepki gösterdi. "Eğer akli melekelerini suküt etmemişse, eğer beyni sulanmamışsa, izahı ve ifadesi olmayan, tekrarından yüzümüzün kızarıp haya edeceğim gündeme bomba gibi düşen aşağılık sözleri, malesef Cumhuriyet Halk Partisi'nin özetidir" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. MHP lideri Bahçeli CHP'nin yeniden aday göstermediği Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e tepki gösterdi. Büyükerşen'in Osmanlı İmparatorluğu ve fetihlerle ilgili sözlerine sert çıkan Bahçeli "Büyükerşen'in aklında ne varsa diline yansımıştır. 'Yazıklar olsun' diyorum. Yaşından başından da mı utanmadın" dedi.

"Cumhuriyet Halk Partisi Milli ve manevi değerlerimizle çatışma halindedir, Cumhuriyet Halk Partisi istiklal ve istikbal hedeflerimizle çelişki içindedir. Dem'lenip değersizleşen Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye'nin karşısındaki mihraktır." diyen Devlet Bahçeli Yılmaz Büyükerşen'in sözlerinin Cumhuriyet Halk Partisinin özeti olduğunu vurguladı. 

BÜYÜKERŞEN'İN 'OSMANLI' SÖZLERİNE TEPKİ

Büyükerşen'in sözleri CHP'nin özetidir. 'Bu parti nasıl adam olacak' diyen Büyükerşen esasen haklıdır. CHP'nin adam olabilmesi asla ve kata mümkün değildir. Bir Haçlı kafasıdır. Türklüğe karşı 1000 yıldır sinmiş kin ve nefret saklandığı yerden yeniden doğmuştur. Kapanmamış defterlerin, silinmemiş nefretlerin hesabıdır. Bugün bunun taşeronun demlenmiş CHP'dir, Büyükerşen maşasıdır. Osmanlı İmparatorluğu Türk'tür.

'Yazıklar olsun' diyorum. Yaşından başından da mı utanmadın.

BÜYÜKERŞEN'İN 'OSMANLI' SÖZLERİNE TEPKİ

Büyükerşen'in sözleri CHP'nin özetidir. 'Bu parti nasıl adam olacak' diyen Büyükerşen esasen haklıdır. CHP'nin adam olabilmesi asla ve kata mümkün değildir.

Bir Haçlı kafasıdır. Osmanlı İmparatorluğu devletin adıdır. Milletin adı da Türk'tür. Türklüğe karşı 1000 yıllık sinmiş kin ve nefret bugünkü CHP yönetimini görünce yeniden doğrulmuştur.

Kapanmamış defterlerin, silinmemiş nefretlerin hesabıdır. Bugün bunun taşeronun demlenmiş CHP'dir, Büyükerşen maşasıdır.

"YAZIKLAR OLSUN"

Eskişehirli vatandaşlarım böylesi kötü ve köhne zihniyeti hak etmiyor. Büyükerşen'in aklında ne varsa diline yansımıştır. 'Yazıklar olsun' diyorum. Yaşından başından da mı utanmadın."

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar