28 Şubat 2024 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Aday Adayları ile bir araya gelerek birlik mesajını paylaştı

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Emre Aydın, Belediye Başkan Aday Adayları ile bir araya gelerek birlik mesajını paylaştı.

Aydın, aday adaylarının parti için taşıdığı önemin altını çizdi. "Her bir aday adayımız, teşkilat ve sivil toplum kuruluşlarıyla geçmişinde iz bırakmış, siyaset ve yöneticilik konusunda tecrübeli isimlerden oluşuyor. Bu durum, partimize büyük güç katacak niteliktedir. Parti olarak, seçilen adayımız kim olursa olsun, aynı kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Birlik mesajımız, aday adaylarımızın da bu birlik ve beraberlik düşüncesini benimsediğini gösteriyor. Tepebaşı Teşkilatı olarak, bu birlikteliğin bizim en büyük gücümüz olduğuna inanıyoruz" şeklinde konuştu.

Toplantıda katılan AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan da, aday adaylarının seçilen adayları destekleme konusundaki kararlılığını vurgulayarak, birlik ve dayanışma içinde hareket edeceklerini belirtti.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar