28 Şubat 2024 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ahmet Sivri Tepebaşı Belediye Başkanlığına adaylığını açıkladı

Eskişehir'in önde gelenadamlarından Ahmet Sivri, 2009-2011 yılları arasında Tepebaşı İlçe Başkanlığını, 2014-2019 yılları arasında da Tepebaşı Meclis Üyeliğini yaptığı AK Parti'den Tepebaşı Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

Sivri bugün AK Parti İl Binasında düzenlediği toplantı ile hem resmi adaylık başvurusunu yaptı hem de adaylığını kamuoyu ile paylaştı.

"BELEDİYE BAŞKANI DEĞİL YOL ARKADAŞI OLMAYA GELİYORUM!"

“Bizi bekleyenler var” diyerek sözlerine başlayan Sivri, “Herkes bizi bekliyor. Herkese elimizi uzatacağız, herkesin yanında olacağız. Bir belediye başkanı değil, yol arkadaşı olmaya geliyorum. İyi günde kötü günde, halkımızın yanında olacağım” diye konuştu.

Tepebaşı Belediye Başkanı olması halinde yapacağı çalışmaların bir kısmından söz eden Sivri, ilk işinin Tepebaşı bölgesini depreme dayanıklı hale getirmek olduğunu, iklim değişikliği ile ilgili gerekli adımlar atacaklarını söyledi. Sivri, konuşmasına şöyle devam etti:

“Yapılabilir olduğuna inandığım, ancak henüz yapılmamış olan, pek çok çalışmanın sadece sözde kalmaması, Tepebaşı ve Eskişehir'in gelişmesine katkı sağlayacağına inandığım için bu karan verdim. Tepebaşı'na dair hayali olan, herkesin desteğini bekliyorum. Sizlerin beklentisi doğrultusunda, planladığımız tüm projelerimiz, Tepebaşı'nın geleceğine hitap edecektir. İlçemizin ihtiyaç duyduğu tüm projeleri hızla hayata geçirmek için gün sayıyoruz.”

"DOĞRU ADAY OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM; BEN HAZIRIM, EKİBİM HAZIR, TEŞKİLATIM HAZIR!"

Tepebaşı’nda mutlaka organize sanayi olması gerektiğini de sözlerine ekleyen Sivri, “Üreten Tepebaşı için AK Partili Büyükşehir Belediyesi ile hızlıca adım atacağız. Tepebaşı'nda doğan Tepebaşı'nda doyacak” dedi.

Sivri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 1994 yerel seçimlerinde ‘kazanamaz’ denmesine rağmen kazandığını, çünkü doğru aday olduğunu belirterek, “Bu dönem doğru aday olduğumu düşünüyorum. Ben hazırım, ekibim hazır, teşkilatımız hazır. Partim, vekillerim uygun gördüğü takdirde, aday olursam canla, başla mücadelemi sürdürmek istiyorum. Şayet aday olamazsam, olan arkadaşıma desteğimi vereceğimden emin olabilirsiniz” diye konuştu.

Açıklaması esnasında Küpeliler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küpeli’ye teşekkürlerini sunan Sivri, “Bana ticaret öğreten kendisidir” dedi. Hasan Küpeli de kendisine başarılar diledi.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar