24 Şubat 2024 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yaşar Bildirici İlçe Gezilerine Devam Ediyor

İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yaşar Bildirici İlçe Gezilerine Devam Ediyor
  • 27 Kasım 2023 Pazartesi
  • 1130 kez okundu

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yaşar BİLDİRİCİ, Mahmudiye, Çifteler, Han ve Seyitgazi' de bulunan Sağlık kuruluşlarını ziyaret etti.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yaşar BİLDİRİCİ, Mahmudiye, Çifteler, Han ve Seyitgazi' ilçelerinde bulunan İlçe Devlet Hastaneleri, Aile Sağlığı Merkezleri, Toplum Sağlığı Merkezleri ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaretler sırasında hastane başhekimlerinden ve hastane müdürlerinden bilgiler aldı. Ayrıca, hastanelerdeki poliklinikler ve acil servislerde tedavi gören hastaları da ziyaret ederek yakından ilgilenip moral verdi. Hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Dr. BİLDİRİCİ, burada çalışan tüm sağlık personelleriyle bir araya gelerek tanıştı, talep ve önerilerini aldı. Yaptığı ziyaretlerin ardından, sağlık personelinin özverili çalışmalarına teşekkür etti.

Ziyaretlerine Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanımız Op. Dr. Serkan CEYHAN eşlik etti

 

 

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar