28 Şubat 2024 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Murat Atılgan Ortaokulu Şampiyonu oldu!

Murat Atılgan Ortaokulu Şampiyonu oldu!
  • 29 Kasım 2023 Çarşamba
  • 1298 kez okundu

Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 5. Geleneksel 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası kapsamında 24.11.2023 tarihinde Şehit Anıl Gül Spor salonunda oynanan final karşılaşmasında Murat Atılgan Ortaokulu ve Av. Lütfi Ergökmen Özel Eğitim Uygulama Okulu karşı karşıya geldi.

Oynanan Final maçını Murat Atılgan Ortaokulu maçı 3-1 kazanarak 5. Geleneksel 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvasının 2023 yılı Şampiyonu oldu!  

Gerçekleşen Final Karşılaşmasına İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Sertsöz,  Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda seyirci katıldı.

5. Geleneksel Voleybol Turnuvasında

1. Murat Atılgan Ortaokulu 2. Av. Lütfi Ergökmen Özel Eğitim Uygulama Okulu 3. Hacı Nezire Sarıkamış Ortaokulu olurken,Centilmenlik ödülü 24 Kasım İlkokulu'na, En iyi smaçör ödülü Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Sinan Gülşen'e, en iyi pasör ödülü ise Murat Atılgan Ortaokulu öğretmeni Özkan Bilici'ye verildi.   Program sonrasında Floor Curling turnuvasında dereceye giren okullarımıza da ödülleri takdim edildi.   

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar