18 Mayıs 2024 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hatipoğlu’ndan Odunpazarı Cumhur Yürüyüşü

Hatipoğlu;”Bu yürüyüş, 31 Mart’ta kentimizin tamamında yapacağımız zafer turumuzun bir provası oldu”

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan adayı Özkan Alp ve partililerle birlikte ‘Odunoazarı Cumhur Yürüyüşü’ gerçekleştirdi.

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu yerel seçimlere 3 gün kala çalışmalarına devam ediyor. Bu çerçevede günün erken saatlerinde Han ilçesine giderek, vatandaşlarla mini bir miting düzenleyen Hatipoğlu, buradaki programının ardından 71 Evler Mahallesi’ne geldi. Eşi Nazlı Hatipoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan adayı Özkan Alp ve partililerle birlikte 71 Evler Mahallesi’nden Emek Mahallesi’ne kadar vatandaşlarla birlikte yürüyen Hatipoğlu, Odunpazarı Cumhur Yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüş güzergahı üzerinde esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden Hatipoğlu, mahalleliler tarafından coşkuyla karşılandı. Yürüyüşün tamamlanması ardından vatandaşlara seslenen Hatipoğlu, “71 Evler Mahallesi’nden Emek Mahallesi’ne uzanan bu yürüyüş, 31 Mart’ta kentimizin tamamında yapacağımız zafer turumuzun bir provası oldu. Kentimizi geleceğe taşımak, hemşehrilerimize hak ettiği değerleri ulaştırmak için çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyor, Eskişehir’i topyekün kalkındıracağımıza söz veriyorum” dedi.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar