18 Mayıs 2024 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’de yaşayan Bilecikliler Cumhur İttifakı Adayları ile buluştu

AK Parti Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez, şehirde yaşayan çok sayıda Bilecikli hemşehrileri ile iftar programında bir araya geldi. Programa, Cumhur İttifakı adayları ile çok sayıda Bilecikli vatandaş katıldı.

Düzenlenen iftar programına; AK Parti MKYK Üyesi Ali Demirel, AK Parti Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez, önceki dönem AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü ve Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp katıldı.

İftar öncesi konuşan Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez, şunları söyledi:

“Rahmet ve bereketin bol olduğu, nefsin terbiye edildiği ve dayanışmanın güçlendiği mübarek Ramazan ayı dolayısı ile düzenlediğimiz iftar yemeğine hoş geldiniz. Amacımız düzenlediğimiz iftar yemeği etkinliğinde, bu mübarek günde Bileciklileri bir araya getirmek ve kaynaştırmaktır.

Eskişehir’de yaşayan Bileciklilerin iftar yemeğinde dayanışması ve kaynaşması birlikte oruç açmaları son derece Eskişehir’de sevindirici gelişmedir. Allah’ım şu mübarek günde, orucumuzu ve ibadetlerimizi kabul eylesin.”Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar