16 Nisan 2024 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hatipoğlu Karapınar TOKİ sakinleriyle buluştu

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp ile birlikte Karabayır Mahallesi’nde bulunan TOKİ sakinlerine gerçekleştirdiği ziyarette, “Mevcut belediye, hükümetimizin vatandaşımıza değer vererek inşa ettiği TOKİ’ye 1 çivi bile çakmam diyerek, herhangi bir hizmet yapmadı” dedi.

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp ile birlikte Karapınar TOKİ sakinlerini ziyaret ederek, ihtiyaç ve beklentilerini dinledi. Hatipoğlu’nu coşkuyla karşılayan site sakinleri, yaşadıkları sorunlardan bahsederek, AK Parti belediyeciliğinde bu sorunların çözülmesini talep etti. TOKİ bölgesinde belediyenin hiçbir hizmet yapmadığını ve sürekli çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya kaldığını ifade eden vatandaşlar, yerel seçimlerde Nebi Hatipoğlu’na tam destek sözü verirken, şikayetlerini dile getirdi. Karapınar sakinlerinin AK Parti belediyeciliğinde kaderine terk edilmeyeceğini, Vişnelik ve Batıkent gibi mahallelerle aynı hizmetleri alacağını ifade eden Hatipoğlu, “Hükümetimiz, bütün vatandaşlarımıza verdiği değerle buraya bu konutları yaptı ve sizlere sundu ancak konutlar yapıldıktan sonra bu bölgenin belediye tarafından yapılması gereken imar planlaması hala yapılmadı. Burası teslim edileli yıllar oldu ve hala mahremiyet bölgesi gibi duruyor. Burada bir dükkan yok, alışveriş yapılacak bir yer ve cami yok. Buranın camiye ihtiyacı var ayrıca insanların şehre kolay ulaşacağı bir hizmetin mutlaka olması lazım. İnşallah buradaki eksiklikleri tamamlamak bize nasip olacak çünkü bu mahallenin sorunları var. Mevcut belediye başkanı, ‘TOKİ'ye bir çivi çakmam’ dedi ve hiçbir hizmet yapmadı. Bu sebeple Eskişehir’in çehresinin ve hizmetsizlik anlayışının değişmesi için bir değişim olması lazım. Bu değişimin 31 Mart’ta geleceğine yürekten inanıyoruz. O günden itibaren vatandaşımız için çalışacağımıza söz veriyoruz” dedi.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar