16 Nisan 2024 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AK Parti Eskişehir’de Sarıcakaya Belediye Başkan Adayı belli oldu

AK Parti Eskişehir’de Sarıcakaya Belediye Başkan Adayı belli oldu
  • 17 Şubat 2024 Cumartesi
  • 4430 kez okundu

AK Parti Eskişehir’de Sarıcakaya Belediye Başkan Adayı belli oldu. İl Başkanı Gürhan Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Sarıcakaya Belediye Başkan Adayı olarak emekli savcı Ahmet Dönmez ismini duyurdu.

Başkan Albayrak, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Sarıcakaya Belediye Başkan Adayımız Ahmet Dönmez kardeşimiz olmuştur. Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Sarıcakaya ilçemize ve Eskişehir’imize hayırlı uğurlu olsun inşallah.”

Ahmet Dönmez kimdir?  

1974 yılında Eskişehir’in Sarıcakaya ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Sarıcakaya’da tamamlamıştır. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı yıl açılan Hakimlik - Savcılık sınavlarını başarıyla geçmiş ve Eskişehir Hakim Adayı olarak göreve başlamıştır. Türkiye’nin değişik yerlerinde Hakim ve Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapmış ve Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi Daire Başkanı olarak görev yaparken kendi isteğiyle emekli olmuştur.

İyi derecede ingilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar