16 Nisan 2024 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir, 1 Nisanda her mahalleye eşit hizmet götüren başkanla tanışacak

Hatipoğlu Emirdağlılarla bir araya geldi

Hatipoğlu:”Belediye 31 Mart'tan sonra başkanını değiştirecek, tüm mahallelere eşit şekilde hizmet götüren bir başkanla tanışacak”

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Serhat Özkarslılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek, yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, kentte faaliyet gösteren dernekleri ziyaret etmeye devam ediyor. Bu çerçevede Serhat Özkarslılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Hatipoğlu, dernek başkanı Hacı Yıldız ve üyelerle bir araya geldi. Nebi Hatipoğlu, gerçekleştirdiği ziyarette dernek tarafından yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler alırken, yaklaşan yerel seçimler öncesi için de fikir alışverişinde bulundu.

Nebi Hatipoğlu, buradaki programının ardından Emirdağlılar Birlik ve Beraberlik Gecesi programına katıldı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Hatipoğlu, Eskişehir’in hak ettiği hizmeti alamadığını, gelecek dönemde AK Parti belediyeciliğiyle bu durumun değişeceğini söyledi. Eskişehir’de vatandaş ayrımcılığının sona ereceğini ifade eden Hatipoğlu, “Eskişehir’de belediyecik anlayışı insanları ayrıştırıyor. Özellikle Eskişehir’in bazı kesimlerinde hizmete dair tek bir yatırım bulunmuyor. Burada adeta, ‘Bana oy veren merkezdeki 1-2 mahalleye hizmet ederim, bana oy vermeyene hizmet vermem’ diyorlar. Bir de her yerde ‘Eskişehir Avrupa şehri’ diyorlar. Allah aşkına, Esentepe, Gündoğdu, Yeşiltepe, Fevzi Çakmak, 71 Evler, Yeşiltepe ve Huzur gibi  daha birçok mahalle hiç Avrupa şehrine benziyor mu? Bunun yanı sıra imar bekleyen birçok mahalle varken, gidip tarım arazilerini imara açıyorlar. Göreve geldiğimizde bir karış tarım arazisini imara açmayacağız, kentimize ihanet etmeyeceğiz. İlkolarak, onlara oy vermedi diye hizmetsiz bırakılan mahallelere hak ettikleri hizmeti götürmek olacak. Eskişehir artık seçim için gün sayıyor. Son dönemlerde iyice öne çıkan, vatandaşlarımıza adaletsiz davranan bir belediye inşallah 31 Mart'tan sonra başkanını değiştirecek, yeni bir anlayışla adaletli bir şekilde tüm mahallelere eşit şekilde hizmet götüren bir başkanla tanışacak” dedi.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar