16 Nisan 2024 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sivrihisar’a balon turizmi müjdesi

Sivrihisar’a balon turizmi müjdesi
  • 14 Şubat 2024 Çarşamba
  • 5291 kez okundu

Hatipoğlu:”Hem köylerde hem ilçelerde hem de Eskişehir’de ulaşım, trafik, su, imar ve çevre düzenlemesi gibi sorunlar kalmayacak”

Hatipoğlu:”Turizm konusunda Sivrihisar’ı daha ileri götürmek için sıcak hava balonu projesi üzerinde çalışıyoruz”

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Cumhur İttifakı paydaşlarıyla birlikte Sivrihisar’da görev yapan muhtarlarla buluşarak, yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bu çerçevede seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Hatipoğlu, günün erken saatlerinde Sivrihisar’ı ziyaret etti. Cumhur İttifakı paydaşları ile birlikte ilk olarak Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’yü ziyaret eden Hatipoğlu, daha sonra ilçede görev yapan muhtarlarla buluştu. Muhtarlardan, mahalleler hakkında bilgiler alan Nebi Hatipoğlu, yürütülen faaliyetlerde yerel yönetimlerden beklenen destekleri dinledi. Nebi Hatipoğlu, muhtarlara yaptığı konuşmada, “Maşallah Sivrihisarımız Hamid Başkanın yönetiminde Türkiye’nin sayılı ilçelerinden biri oldu ama maalesef Eskişehir’in büyük bölümünde buradaki güzellikleri, buradaki hizmeti göremiyoruz. Talip olduğumuz göreve geldiğimizde AK Parti belediyeciliğine gönül vermiş tüm başkanlarımla Eskişehir’i refaha ulaştıracağız. Biliyorsunuz, kentimizde 1-2 mahalle dışında kalan yerler hizmete hasret durumda. Bu hizmetsizlik köy ve ilçelerimizde daha net bir gözle görülüyor. Köy yolları harap halde ve bununla beraber ilçelerin ulaşımı büyükşehir belediyesi tarafından karşılanmıyor. İnşallah bu durumu düzelteceğiz. Ardından çiftçilere ve hayvancılara büyük destekler vereceğiz. Suya yüzde 40 indirim yapacağımızı söylemiştik, bu indirim ile hem çiftçimizin hem de hayvancımızın yüzünü güldüreceğiz. Bu su fiyatlarıyla hayvancılık yapmak mümkün değil. Hem köylerde hem ilçelerde hem de Eskişehir’de ulaşım, trafik, su, imar ve çevre düzenlemesi gibi sorunlar kalmayacak. Bu zamana kadar yapamadılar ama gereken tüm hizmetleri biz yapacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Cumhur İttifakı paydaşları ile birlikte AK Parti Seçim İrtibat Bürosu açılışını gerçekleştirdi. Hatipoğlu, yaptığı konuşmada Sivrihasar’a sıcak hava balonu turizmi müjdesi verdi.

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Cumhur İttifakı paydaşları ile birlikte ziyaret ettiği Sivrihisar’da, AK Parti Sivrihisar Seçim İrtibat Bürosu açılışına katıldı. Nebi Hatipoğlu, açılışta vatandaşların yoğun ilgisi ve alkışlarla karşılandı. Dualarla açılışı yapılan seçim irtibat bürosunda vatandaşlara seslenen Hatipoğlu, Sivrihisa’da sıcak hava balonu turizmi projesinden bahsetti. Hatipoğlu yaptığı konuşmada, “Bugün, AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerinden biri olan Sivrihisar’dayız. Biliyorsunuz, Eskişehir’de 25 yıldır bir yönetim var ama maalesef Eskişehir’de herhangi bir belediyecilik örneği göremiyoruz. Bu sebeple ‘Eskişehir’de bir yenilik lazım, Eskişehir’e AK Parti belediyeciliği lazım’ diyerek, bir yola çıktık. Bu yolda bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bu yolun sonunda hep birlikte kazanacağımıza canı gönülden inanıyorum. Tabikazanmakla bitmeyecek, bizim işimiz 31 Mart’tan sonra başlayacak. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren canla başla, gece gündüz demeden çalışıp, Eskişehir’i hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız. Ayrıca, Sivrihisar’da yeni yatırımlar yapmayı düşünüyoruz. Turizm konusunda Sivrihisar’ı daha ileri götürmek için sıcak hava balonu projesi üzerinde çalışıyoruz. İnşallah bu projemiz Sivrihisar’a çok yakışacak” şeklinde konuştu.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar