24 Şubat 2024 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Aday tanıtımına gelmeyen Kılıçdaroğlu’ndan Büyükerşen’e ziyaret

CHP’nin 7.. genel başkanı en son kurultayda genel başkanlık koltuğunu kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu’ndan, 6. kez aday olmak istediğini duyuran ancak gelişmeler sonrasında aday olmayan Yılmaz Büyükerşen’e ziyaret.

En son geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Eskişehir’deki CHP belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısına katılacağı duyurulan ancak sonra bu toplantıya katılmayan Kemal Kılıçdaroğlu, Büyükerşen’e sessiz sedasız bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kulislerde yeni parti kuracağı, yerel seçimlerden sonra tekrar CHP genel başkanlığını geri kazanmak için hamle yapacağı gibi söylentiler dolanan Kılıçdaroğlu’nun ziyareti merak uyandırdı. Öncesinde medyaya duyurulmayan ziyareti önce tv100 özel haber olarak duyurdu, sonrasında Büyükerşen'den paylaşım geldi...

CHP'nin eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Sevil Kılıçdaroğlu ile birlikte Eskişehir'e gelerek Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ve ailesini evinde ziyaret etti.

Medyaya duyurulmayan ziyareti tv100 özel haber olarak duyurdu.

Barış Yarkadaş ziyaretten fotoğrafları sosyal medyada paylaşarak, "Cumhuriyet Halk Partisi’nin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i evinde ziyaret etti. Kılıçdaroğlu eşi Selvi Kılıçdaroğlu’yla birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e hizmetlerinden ötürü teşekkür etti. Ziyaret basına haber verilmeden gerçekleştirildi" notunu düştü.

 

 

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar