24 Şubat 2024 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hatipoğlu CHP adayına çağrısı tekrar etti: Korkma gel

Nebi Hatipoğlu, Emek'teki açılışta tv100'de beraber katılacakları canlı yayını erteleyen Ayşe Ünlüce'ye seslendi: Korkma gel, halk her şeyi duysun!

Cumhur İttifakı AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu ve CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayşe Ünlüce'nin tv100'de katılacakları canlı yayının ertelenmesi konusu gündemdeki yerini koruyor. Eskişehir heyecanla 12 Şubat'ta gerçekleşeceği açıklanan canlı yayını beklerken, CHP tarafı ve Ünlüce'nin erteleme talep ettiğinin açıklanması sonrasında iptal olmuştu. 

Cumhur İttifakı Odunpazarı Belediye Başkan adayı Özkan Alp'in Emek Mahallesi'ndeki yoğun katılımlı seçim irtibat ofisi açılışında konuşan Nebi Hatipoğlu, Ayşe Ünlüce'nin kendisi ile canlı yayında karşı karşıya gelmekten korktuğunu savunarak, Ayşe Ünlüce'ye seslendi. 

Çıkımazlar Karşımıza

“Cumhuriyet Halk Partisi’nin başkan adayı ile geçen hafta televizyona çıkalım dedik. Televizyonda kabul etti. Pazartesi günü karşılıklı televizyona çıkıp sizin sesiniz olarak hesap soracaktık, neler yapacağımızı anlatacaktık. Belediyenin bir aile şirketi olduğunu anlatacaktık. Ancak ayın 12’sindeki programa CHP adayı ‘benim başka işlerim var’ diyerek, gelemeyeceğini söyledi. Biz televizyona çıkmaya hazırız, bekliyoruz. Buradan da kendisine sesleniyorum, korkma gel. Vatandaşlarımız duysun. Gel televizyona, söz verdiğin gibi çık karşıma. Eskişehir’de beş yıldır vatandaşlarımız için hangi hizmeti yaptın? Çık karşımıza anlat. Ama onlarda o yürek yok. Çıkamazlar karşımıza” ifadelerini kullandı.

Hatipoğlu: “Eksik kalan hizmetleri bir bir tamamlayacağız”

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, açılışını yapmak üzere katıldığı Emek Seçim İrtibat Bürosu’nda mehteran takımı ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, yaklaşan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede vatandaşlarla irtibatın kolaylaşması maksadıyla kentin çeşitli bölgelerinde hazırlanan seçim irtibat bürosu açılışlarına katılan Hatipoğlu, AK Parti Emek Seçim İrtibat Bürosu açılışına katıldı. Vatandaşlar, açılışı yapmak üzere bölgeye gelen Hatipoğlu’nu mehteran takımı, meşale, konfeti, alkış ve tezahüratlar eşliğinde karşıladı. Nebi Hatipoğlu dualarla açılışı yapılan irtibat bürosunun kurdele kesim töreninden önce mehteran takımı ve vatandaşlarla birlikte ‘Eskişehirspor Marşı’nı söyledi.

“Eksik kalan hizmetleri bir bir tamamlayacağız”

Açılışta yaptığı konuşma ile vatandaşlara seslenen Nebi Hatipoğlu, şu ifadeleri kullandı;“Eskişehir'de 25 yıldır süren ayrıştırıcı politikaları inşallah 31 Mart'tan sonra sona erdireceğiz. Eskişehir'de belli bir kesim çok güzel yaşıyor. Eskişehir'de belli bir kesim çok güzel hizmetler alıyor. Belediyeler, şehrin belli bir bölümünde hizmet ediyor ama buralara geldiğimizde, Emek, 71 Evler, Huzur ve Fevzi Çakmak gibi mahallelerde vatandaşlarımız Vişnelik ile Batıkent'te aldığı hizmetleri maalesef alamıyor. Çocuklarımız, evlatlarımız, Batıkent'teki hizmetleri bu bölgelerde alamıyor. Biz buna karşı geliyor, kabul etmiyoruz. 31 Mart'tan itibaren özellikle bu mahallelere gereken önemi vereceğiz. Eksik kalan hizmetleri bir bir tamamlayacağız. Bütün başkanlarımızla buradan hepinize söz veriyorum. Biz yapacaklarımızı söylüyoruz. ‘Suda indirim yapacağız, 2 yıl içinde çeşmedeki suları içebileceksiniz, tramvayları arttıracağız ve ulaşımı rahatlatacağız, trafikte batçıklar yapacağız ve kanalizasyon sorununu çözeceğiz’ diyoruz. karşı taraf ne diyor? ‘Yapamazlar, edemezler’ diyor. Biz bunların hepsini de size söz veriyoruz.”

Açılışa, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Fatih Dönmez ile Prof. Dr. Ayşen Gürcan, AK Parti Ankara Milletvekili Zehranur Aydemir, AK Parti MKYK üyesi Ali Demirel, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak, MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, AK Parti İl Yönetimi, Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca ve çok sayıda vatandaş katıldı.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar