23 Temmuz 2024 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Selahattin Genç Seyitgazi Belediye Başkan aday adayı oldu

Selahattin Genç Seyitgazi Belediye Başkan aday adayı oldu
  • 18 Kasım 2023 Cumartesi
  • 1786 kez okundu

İlçede 32 yıldır Kuran Kursu hocalığı yapan, emekli Kuran Kursu hocası Selahattin Genç, AK Parti'den Seyitgazi Belediye Başkan Aday adayı oldu. İl Başkanlığına başvurusunu yapan ve adaylığını resmen açıklayan Selahattin Genç adaylığı ile ilgili olarak şunları aktardı:

"CHP belediye yönetimini eline aldıından beri ilçemizde bir kan kaybı var. Seyitgazi'yi Türkiye'de konuşulan bir ilçe haline getirmek istiyoruz. Eksikleri, neyin nasıl yapılacağını çok iyi biliyoruz. İlçenin tüm köylerini gezdim ve teveccühün çok fazla olduğunu gördüm. 64 yıl sonra CHP'li bir belediye oldu Seyitgazi'de ama umduğunu bulamadı. Tam bir hayal kırıklığı. Biz maddi ve manevi yönde ilçemizi kalkındıracağız. Canla başla çalışacağız ve marka yapacağız. Daha huzurlu bir ilçe olacağız. Mevcut belediye yönetiminden ilçe halkı çok ümitsiz. Biz Seyitgazi'nin ümidi olacağız. Aday gösterilir ve halkımızdan teveccüh görürsek Seyitgazi halkına belediyecilik nasıl yapılırmış bir kez daha göstereceğiz!"

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar