< Süleyman Ekşi’den gövde gösterisi! - Eskişehir Haberler
1 Aralık 2023 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Süleyman Ekşi’den gövde gösterisi!

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Ekşi, aday adaylığı başvurusunu resmen yaptı. Yoğun katılımın olduğu başvurudan sonra konuşan Ekşi, “kesin bir dille söylüyorum, nasip olurda partimiz aday gösterirse belediyeyi kazanacağım” dedi.

Odunpazarı Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Ekşi, aday adaylığı başvuru dosyasını AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer’e sundu.

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği başvuru sonrasında açıklamalarda bulunan Süleyman Ekşi, şu ifadelere yer verdi:

‘İLÇEMİZİN HAK ETTİĞİ PROJELERİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ’

Odunpazarı benim doğduğum, büyüdüğüm, sevgili ailemle beraber yaşadığım ve nasip olursa mezarımın olacağı yer. Dolayısıyla Odunpazarı'na karşı büyük bir aidiyet duyuyor ve ilçemizin gelişimi noktasında sorumluluk hissediyorum. Bu maksatla da ilçemizin eksiklerini tamamlamak ve gelişimi için hak ettiği ciddi projeleri hayata geçirmek niyetindeyim. Bu da belediye başkanlığından geçiyor.

‘SORUNLARA VE EKSİKLERE HAKİMİM’

Belediyecilik tecrübemi anlatmaya gerek bile duymuyorum. Odunpazarı'mızın sorunlarına ve eksiklerine hakimim. Öyle bile olsa katılımcılık ilkesini esas alarak uzun süredir vatandaşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla ve odalarımızla görüşüyor, taleplerini not alıyorum. Emin olun şu an her sorun için çözümümüz hazır, her beklenti için projemiz var. Uzman bir ekiple beraber süreci yönetiyoruz; Odunpazarı'mız için, hemşerilerimiz için.

‘İDDİALI KONUŞUYORUM KESİNLİKLE KAZANACAĞIM’

Nasip olur da partimiz bizi aday gösterirse Odunpazarı Belediye Başkanlığını kazanacağım, bunu iddiayla ve kesin bir dille söylüyorum. Benim gibi, ilçemize ve partimize hizmet etmek maksadıyla aday adayı olan diğer dava arkadaşlarımıza da başarılar diliyor, yollarının açık olmasını temenni ediyorum.”

Süleyman Ekşi adaylık başvurusunun ardından İl Başkanı Süleyman Reyhan ile Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer’i makamında ziyaret etti.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar