18 Mayıs 2024 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TEI-TUSAŞ, KPSS şartı olmadan 50 bin TL maaşla personel alımı başlattı!

Türkiye'nin önde gelen havacılık ve savunma sanayi şirketleri olan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ  ile Türk Havacılık ve Uzay Sanayii  heyecan verici bir duyuruyla gündeme geldi. Her iki şirket de yüksek maaşlarla çalıştırmak üzere personel alımı yapacaklarını duyurdu.

TAİ ve TUSAŞ yüksek maaşlarla personel alımı için hazırlıklara başladı!

TAİ ve TUSAŞ'ın yaptığı açıklamaya göre, şirketlerin hızla büyüyen ve gelişen yapısına uygun nitelikli personel alımı için adımlar atılacak. Bu alımların detaylarına ilişkin şirketlerin resmi internet sitelerinden ve ilgili duyurulardan takip edilebileceği belirtildi.

Yapılan açıklama, havacılık ve savunma sektöründe kariyer yapmak isteyenler için büyük bir fırsat olarak değerlendiriliyor. TAİ ve TUSAŞ'ın sunduğu yüksek maaşlar ve kariyer imkanları, nitelikli adayların ilgisini çekiyor ve sektördeki istihdama önemli katkılar sağlayacağı öngörülüyor.

Hangi kategorilerde alım olacak?

Son dakika açıklamasına göre, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii ile TUSAŞ, farklı kadrolarda personel alımı yapacak.Alınacak pozisyonlar arasında Elektrik - Elektronik Teknisyeni, Kazan Teknisyeni, Satınalma Uzmanı, Yan Sanayi Geliştirme Satınalma Uzmanı, Motor Tasarım Araçları Geliştirme Mühendisi, Çevre Mühendisi, Soğutma Teknisyeni, Elektronik Bakım Teknisyeni, Elektronik Bakım Mühendisi, Elektrik Bakım Teknisyeni, Özel Proses Mühendisi, Blisk ve İleri İmalat Mühendisi, Döküm Proses Teknisyeni, Mekanik Bakım Mühendisi, Mekanik Bakım Teknisyeni, Tesis Bakım Mühendisi, Yalın Üretim Mühendisi, İmalat Mühendisi ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı gibi pozisyonlar bulunuyor.

İlana başvurular, internet üzerinden özgeçmiş göndererek gerçekleştirilmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, müracaatlarını yapmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirler: Başvuru için tıklayınız.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar