14 Haziran 2024 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Fatih Dönmez MÜSİAD Yönetimi ve üyeleri ile biraraya Geldi

Ak Parti Eskişehir Milletvekilimiz önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez MÜSİAD Yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldi.

Milletvekilimiz Sayın Fatih Dönmez beraberinde Ak Parti İl Başkanımız Sayın Süleyman Reyhan ve heyeti Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubemize nezaket ziyaretinde bulundular. Şube ziyareti ardından MÜSİAD üyeleri ile bir araya geldi.   

Fatih Dönmez yaptığı açıklamada "Ülkemizin güzide Sivil Toplum Kuruluşlarından olan MÜSİAD’ ın  Eskişehir Şubesi ziyaret ettik, Şube Başkanı Oğuz Özdemir ve Yönetim ile buluştuk, gündeme dair istişarelerimiz oldu, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk” dedi. Ardından MÜSİAD üyelerimiz ile buluşarak istişareler ettik. Şehrimiz ve  Türkiye ekonomisine dair projelerini dinledik, tecrübelerimizi aktardık. Eskişehir ve ülkemize hizmet etme noktasında tüm Sivil Toplum Kuruluşları ile istişare içersinde olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirtti. Eskişehir'imizin daha iyi yerlere gelmesi için canla başla çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Oğuz Özdemir’ e, Yönetimine ve üyelere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum" diye konuştu.

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Oğuz Özdemir yaptığı açıklamada “Ak Parti Eskişehir Milletvekilimiz önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez ve Ak Parti İl Başkanımız Sayın Süleyman Reyhan’ ı ilk önce şubemizde ağırladık, ardından üyelerimiz ile İstişare ve Hasbihal toplantısında buluşturduk. MÜSİAD Eskişehir Şubesi faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdik, şehrimiz hakkında istişareler yaparak karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı ve biz işadamları olarak Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız. Şubemize yaptıkları nazik ziyareti ve üyelerimiz ile beraber yaptığımız Programa katılımlarından dolayı Ak Parti Eskişehir Milletvekilimiz önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez ve Ak Parti İl Başkanımız Süleyman Reyhan’a  teşekkür ederek bundan sonraki süreçte de başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi. Ayrıca Programda bizleri yalnız bırakmayan MÜSİAD Eskişehir önceki dönemlerde Başkanlık yapan Harun Çetintürk, Ayhan Arslan ve Hakan Duman’ a ve üyelerimize katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.   Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar