14 Haziran 2024 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirin Milli Yüzücüleri yine madalyayla dönüyor

Eskişehirli milli parapimlik sporcularımız Sümeyye Boyacı ve Baran Doruk Şimşek, Mısır’ın Başkenti Kahire’de düzenlenen World Paraswimming World Series Yarışları'nda 5 madalya kazanarak büyük bir başarıya daha imza attı.

Eskişehirli milli yüzücüleri Sümeyye Boyacı ile Baran Doruk Şimşek, 7-12 Kasım tarihlerinde Mısır’ın Başkenti Kahire’de düzenlenen World Paraswimming World Series yarışlarında da önemli başarılar elde ettiler.

Düzenlenen yarışlarda Sümeyye Boyacı 50 metre sırt üstü yarışlarında altın, 50 metre kelebek yarışlarında gümüş, 200 metre yarışlarında ise bronz madalya kazandı. Diğer bir sporcumuz Baran Doruk Şimşek de sırt üstü 50 metre genelde bronz, gençlerde altın, 50 metre kelebekte genelde ve gençlerde bronz madalya kazandı.

Daha önce 2024 Olimpiyat Oyunları’na katılmaya hak kazanan Sümeyye Boyacı, Kahire’de düzenlenen yarışlarda A Barajı’nı geçerek olimpiyatlarda iddialı olduğunu gösterirken, Baran Doruk Şimşek de organizasyonun en değerli genç sporcusu seçildi.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar