< Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası Sinemalarda! - Eskişehir Haberler
1 Aralık 2023 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası Sinemalarda!

Eser Yapım imzalı, yönetmenliğini Okan Ege Ergüven’in üstlendiği, senaryosu Erol Hızarcı’ya ait yeni nesil Temel komedisi ‘Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası’nın Torun Center Biletinial Sinemaları’nda gerçekleştirilen galasına çok sevilen internet fenomenleri akın etti.

Filmi İzleyen Davetlilerden, Filme Tam Not!

Ünlü Trabzon’lu internet fenomeni Reşat Hacıahmetoğlu’nun ilk kez kamera karşısına geçtiği ve komedinin sevilen usta isimlerini buluşturan filmin galasında internetin sevilen ünlüleri, oyuncular veinsanları bir araya geldi. Mesut Süre, Gökhan Ünver, Seren Uzun, Ömer Başdoğan, Uğur Tandora, Yiğit Poyraz, Berkay Yuvakuran, Ediz Özcan, Oğuzhan Şahin, Serkan Mutlu, Norm Ender, Ayşe Yüksel, Koray Işıkoğlu ve daha birçok ünlü sima, galada filmi oyuncularla birlikte izleyerek, beğenilerini dile getirdi. 

Filmde sürpriz bir sahnede rol alan Ekin Uzunlar, filmin basın röportajları esnasında, başrol oyuncusu Reşat Hacıahmetoğlu ile birlikte Karadeniz şarkısı söyledi, galada eğlenceli dakikalar yaşandı.

Kadrosunda; Reşat Hacıahmetoğlu, Eda Nur Hancı, Ömür Arpacı, Osman Kot, Tuna Orhan, Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Altan Erkekli, Salih Kalyon, Alp Öyken, Naşit Özcan, Abidin Yerebakan’ın yere bulunduğu komedi filminde izleyiciyi; sevdiği kıza kavuşabilmek için arkadaşlarıyla birlikte imkânsız bir görevin üstesinden gelmeye çalışan yeni nesil Temel’in; samimi, komik ve heyecanlı hikayesi bekliyor.

Her ailenin kendinden bir parça bulacağı, sinemalarda Trabzon fırtınası estirecek komedi dozu yüksek film “Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası” sinemalarda!


VATİKAN’IN ŞİFRESİ: BİR TEMEL MACERASI

Vizyon Tarihi: 10 Kasım 2023

Filmin Türü: Komedi

Yapım: Eser Yapım

Dağıtımcı: CJ ENM Türkiye

Yönetmen: Okan Ege Ergüven

Senaryo: Erol Hızarcı

Oyuncular: Reşat Hacıahmetoğlu, Edanur Hancı, Ömür Arpacı, Osman Kot, Tuna Orhan, Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Altan Erkekli, Salih Kalyon, Alp Öyken, Naşit Özcan, Abidin YerebakanGönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sinema Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar