23 Temmuz 2024 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TOJDE sosyal bilimler alanında en başarılı 2. dergi olmayı başardı

Web of Science'da indekslenen dergilerin 2023 yılı Impact Factor oranları yayınlandı. Buna göre Anadolu Üniversitesi bünyesinde yayınlanan ve Q2 diliminde yer alan Turkish Online Journal of Distance Education (TOJDE) dergisi, 1.9 Impact Factor ile Web of Science’da; Türkiye'de sosyal bilimler alanında yayınlanan dergiler arasında 2️. sırada, tüm alanlarda yayınlanan dergiler arasında ise 8️. sırada yer alarak en başarılı ve en etkili dergiler arasında yer alma başarısı gösterdi.

TOJDE nedir?

TOJDE açık erişimli ve hakemli bir akademik uzaktan eğitim dergisidir. Anadolu Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren ve Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tevfik Volkan Yüzer’in baş editörlüğünü üstlendiği TOJDE’nin amacı uzaktan eğitim alanındaki bilimsel ve akademik bakış açısı ve araştırmalarla uzaktan eğitim literatürüne katkıda bulunmaktır.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar