23 Temmuz 2024 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

YDYO’da emeklilik töreni gerçekleştirildi

Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından emekli olan akademik ve idari personeline veda töreni düzenlendi.  YDYO personelleri arasında dayanışmayı arttırmak ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla da gerçekleştirilen emeklilik törenine Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Betül Demirci, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ümit Deniz Turan, Bölüm Başkanı Prof. Dr. İlknur İstifçi, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Mehmet Duranlıoğlu, Öğr.Gör. Mehmet Gönen ile çok sayıda akademisyen ve idari personel katılım gösterdi.

Anadolu Üniversitesinde uzun yıllardır başarıyla hizmet eden Öğr. Gör Edward Mcquaıd, Öğr. Gör. Ebru Tuba Aksanı, Öğr. Gör. Hale Canoruç, Öğr. Gör. Hakan Avcı ve Bilgisayar İşletmenleri Fahri Göçkon ile Faruk Dobruca için düzenlenen törenin sonunda günün anısına ithafen plaket takdimi, köfte partisi ve devamında Öğr. Gör İsmail İrtem in canlı müzik dinletisi gerçekleştirildi.

 

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar