24 Şubat 2024 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ARSEM 2024 Kış Dönemi Eğitimleri sona erdi

Anadolu Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ve Sakarya Üniversitesinin (SAÜ)birliği ile gerçekleştirilen Araştırma Seminerleri (ARSEM) 2024 Kış Dönemi Eğitimleri düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi. Anadolu Üniversitesi İİBF Bist LAB’da gerçekleştirilen törene Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, İİBF Dekanı Prof. Dr. Elif Dağdemir başta olmak üzere çok sayıda kişi katıldı.


Rektör Erdal: “ARSEM genç araştırmacılarımıza ışık tutacak”

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal ARSEM 2024’ün kapanış töreninde yaptığı konuşmada şunları aktardı: “Çok farklı kurumlardan, farklı şehirlerden ve farklı üniversitelerden konuklarımız var. Bu tür konferansların en güzel tarafı güzel bir arkadaşlık oluşturuyor. ARSEM 2024’ün minimum faydası bu ama bunun yanında eminim ki bir haftalık süre boyunca sizin araştırmalarınıza taban oluşturacak, sizi destekleyecek güzel teknikler, güzel yöntemler de öğrendiniz. Amacımız sizin gibi genç araştırmacılarımızın araştırmalarına ışık tutacak yöntemleri keşfetmek ve bunu uygulamalı olarak yapmak. Amacımıza ulaştıysak ne mutlu bize. Umuyorum keyifli, verimli, faydalı bir eğitim dönemi geçirdiniz.”

ARSEM 2024 Kış dönemini başarıyla bitiren öğrencilere sertifikalarını Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal takdim etti.

 

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar