24 Şubat 2024 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Prof. Dr. Bülent Açma"ya yeni görev

Prof. Dr. Bülent Açma Letonya Yüksek Öğrenim Kalite Ajansı Kalite Kuruluna atandı

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bülent Açma, Letonya Yüksek Öğrenim Kalite Ajansı (Akademik Bilgi Merkezi) bünyesinde yer alan Kalite Kuruluna atandı.

Daha önce Avrupa Üniversiteler Birliği (European University Association) bünyesindeki kalite kurullarında da görev alan Prof. Dr. Bülent Açma, Avrupa Birliği Üniversitesi (European University Institute) ve Avrupa Vakıf Merkezi (European Foundation Centre) kalite süreçleri kapsamında eğitimlere ve teknik gezilere de katıldı. Prof. Dr. Açma, Arnavutluk Yüksek Öğrenim Kalite Güvence Ajans ASCAL Dış Değerlendirme Kurulunda çalışmalarının yanında Letonya Yüksek Öğrenim Kalite Ajansı- the Quality Agency for Higher Education (AIKA) Kalite Kurulunu da hizmet verecek.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar