28 Şubat 2024 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’de Kur’an Kursu Öğreticileriyle Toplantı

Eskişehir’de Kur’an Kursu Öğreticileriyle Toplantı
  • 30 Kasım 2023 Perşembe
  • 2054 kez okundu

Eskişehir İl Müftülüğü, Tepebaşı ve Odunpazarı ilçelerinde görev yapan Kur'an Kursu öğreticileriyle bir toplantı düzenledi. Toplantı, Eskişehir Dini İhtisas Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Müftüsü/İhtisas Merkezi Müdürü Bekir Gerek ve eşi Hatice Gerek, İl Müftü Yardımcısı Berrin Erdoğan, Tepebaşı İlçe Müftü Vekili İhsan Baştürk, Odunpazarı İlçe Müftü Vekili Necati Erdağlı ve Kur'an Kursu Öğreticileri katıldı.

Toplantının açılışında Odunpazarı İlçe Müftü Vekili Necati Erdağlı ve Tepebaşı İlçe Müftü Vekili Ihsan Baştürk birer konuşma yaptılar. Konuşmalarında Kur'an Kursu öğreticilerinin önemine ve sorumluluklarına değinen Erdağlı ve Baştürk, kursiyerlere kaliteli bir eğitim vermek için gayret gösterilmesi gerektiğini vurguladılar.

Toplantının devamında İl Müftüsü Bekir Gerek de bir konuşma yaptı. Gerek, Kur'an Kursu hocalarının taleplerini ve sorunlarını dinledi. Soru-cevap şeklinde devam eden toplantıda, öğreticilerin karşılaştıkları zorluklar, ihtiyaç duydukları malzemeler ve eğitim yöntemleri gibi konular ele alındı. Gerek, öğreticilere destek olmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar