24 Şubat 2024 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yolda kalan tramvaya el atan gençler gündeme oturdu

Yolda kalan tramvaya el atan gençler gündeme oturdu
  • 30 Kasım 2023 Perşembe
  • 1473 kez okundu

Eskişehir’de yağıştan dolayı yokuş çıkmakta zorlanan tramvayı ittiren gençlerin videosu, sosyal medyada binlerce defa izlendi.

Her zamanki gibi Eskişehir'de bir çok konuyu gündeme getiren ve kamuoyunda ses bulmasına vesile olan Sosyal Medya mecrası Öteki Eskişehir akşam saatlerinde bir video yayınladı. Video kısa sürede Türkiye gündeminde konuşulanlar arasına girmeyi başardı. 

Son dönemde sık sık arızalar, yolda kalmalar gibi konularla gündeme gelen Eskişehir tramvayları bu kez de tramvayı ittiren gerçlerle gündeme geldi. 

Sosyal medyada kısa sürede çok paylaşılan ve yorum alan video Türkiye gündeminde de konuşulanlar arasında kendine yer buldu. 

Çamlıca Mahallesi Tombakzade Bulvarı’nda seyir halinde olan tramvay, yağıştan dolayı kayganlaşmasından dolayı yokuş çıkmakta zorlandı. Çevrede bulunan iki genç ise ilerlemekte güçlük çeken tramvayı ittirmeye başladı. Yoldan geçen bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedilelen görüntü sosyal medya da viral oldu.
Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar