28 Şubat 2024 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’de kar yağışı başladı; bu gece -5 görülecek!

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü tarafından Eskişehir, Bilecik, Bursa ve Kütahya'nın yer aldığı bölge için akşam saatlerinde hazırladığı hava tahmin raporuna göre;

Bölge genelinin bu akşam çok bulutlu, aralıklı yağmur ve karla karışık yağmurlu; yarın (Pazartesi) ise Bursa ve Kütahya illeri merkez dahil doğu kesimleri, Bilecik il geneli ile Eskişehir'in batı ve kuzey kesimlerinin karla karışık yağmur ve hafif kar yağışlı olacağı tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığının 5-8 derece azalması bekleniyor. Eskişehir'de bu gece en düşük hava sıcaklığı -5 derece ile Mihalıççık'ta, -3 derece ile Han'da görülecek. Şehir Merkezinde Odunpazarı'nda -1, Tepebaşı'nda ise -2 derece olacak.

Rüzgarın ise Batı ve kuzeybatı yönlerden orta kuvvette; bu akşam saatleri Bursa ili kıyı kesimlerinde aynı yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde eseceği tahmin edilmektedir.

Rüzgarın Marmara Denizi'nde bu gece saatlerine kadar batı (Günbatısı) ve kuzeybatı (Karayel) yönlerinden fırtına (6 ila 8 kuvvetinde 50-70 Km/saat) şeklinde eseceği tahmin edildiğinden deniz ulaşımında aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar