< Eskişehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Göreve Başladı - Eskişehir Haberler
1 Aralık 2023 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Göreve Başladı

Eskişehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atanan Orhan Bayrak, düzenlenen devir teslim töreniyle görevi Hüseyin Hacıoğlu'ndan teslim aldı.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü toplantı odasında gerçekleşen törene, İl Müdürlüğü Yöneticileri ve Kuruluş İdarecilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Törende konuşan Hacıoğlu, yaklaşık 2 yıl şerefle sürdürdüğü görevi Bayrak’a devrettiğini belirterek, birlikte görev yaptığı mesai arkadaşlarına teşekkür etti, Bayrak’a yeni görevinde başarı diledi.

Bayrak ise Hacıoğlu’na verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederek, "Devraldığımız hizmet bayrağını daha iyi noktalara taşımak adına ekibimizle yoğun bir tempoda çalışacağız.” ifadelerini kullandı.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar