28 Şubat 2024 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Seçim öncesi çalışmaları hızlandırdılar

Seçim öncesi çalışmaları hızlandırdılar
  • 16 Kasım 2023 Perşembe
  • 1379 kez okundu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi seçim sezonunda vitesi bu kez daha önceki seçimlerden daha hızlı yükseltti. Hummalı çalışmalar devam ediyor sadece seçim dönemlerini sığdırılan üst yapı çalışmaları ile üst yapı sorunları bitirilmek isteniyor, ancak onca sürenin ihmalleri bu kadar kısa sürede tamamlanacak gibi görünmüyor.

Büyükşehir asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kent içi trafikte ulaşımı rahatlatacak yol yapım ve genişletme çalışmaları ile sıcak asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda ekipler 71 Evler Mahallesi ve Emek Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor.

Sorunsuz bir üst yapı için yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, birçok noktada çalışmalarına devam ediyor.  Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince Eskişehir’in nüfusu en yoğun mahallesi Emek Mahallesi başta olmak üzere 71 Evler Mahallesi’nde çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, Tarih Bulvarı, Candanel Bulvarı ve Efsaneler Sokak’ta sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor.

Gerçekleştirilen çalışmalardan büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür ederken, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı yetkilileri de hava sıcaklıklarının imkan verdiği süre boyunca çalışmalara devam edeceklerini belirttiler.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar