28 Şubat 2024 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Zamsız Fiyattan Su Almak İçin Bekliyorlar Ama Sumatikler Arızalı

Zamsız Fiyattan Su Almak İçin Bekliyorlar Ama Sumatikler Arızalı
  • 26 Kasım 2022 Cumartesi
  • 1030 kez okundu

Eskişehirliler günlerde sumatikler önünde soğuk ve yağışlı havaya aldırış etmeden bekliyorlar. Ancak bazı su matiklerin arızalı olması nedeniyle bu bekleyişleri boşa giden vatandaşlar tepki gösteriyorlar. 

Bir çok ilde online olarak da yapılan su dolum işlemlerinin Eskişehir'de yapılamıyor olması özellikle pandemi döneminde de eleştirilmişti. Ancak Eskişehir Büyükşehir Belediyesi dijital belediyecilik konusunda bir çok alanda olduğu gibi bu konuda da çok çok gerilerde kalmaya devam ediyor. 

Dolum makinelerinde yaşanan sorunlar için tepki gösteren vatandaşlar sosyal medya üzerinden seslerini duyurmak istiyorlar ve yaşanan bu duruma da tepki gösteriyorlar. 

"Bir belediye vatandaşa bu kadarmı düşman olur suya zam yapıyor su yüklettirmiyor Allah sizin elinize düşürmesin insanları şak şakcılar hadi zammı kabul ettik buna ne diyeceksiniz. Adamlar 35 bin maaş alır işini yapamaz ama bazı şak şakcılar onlardan vazgeçmez"

"Merhaba sabah batikent, ömür, basin sehitleri, ataturk bulvsrı migros, çamlıca gişeleri arızalıydı. Birçok kişi isyan halindeydi."


'

Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar