< ŞİŞECAM TÜRKİYE’NİN EN BEĞENİLEN 8’İNCİ ŞİRKETİ OLDU - Eskişehir Haberler
1 Aralık 2023 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ŞİŞECAM TÜRKİYE’NİN EN BEĞENİLEN 8’İNCİ ŞİRKETİ OLDU

Şişecam “En Beğenilen Şirketler” Listesinde Yükselişini Sürdürüyor

Cam ve kimyasallar sektörlerinin güçlü global oyuncusu Şişecam, en beğenilen şirketler listesinde yükselişini sürdürüyor. Capital Dergisi’nin her yıl düzenlediği “En Beğenilen Şirketler” araştırmasında, bu yıl 2 basamak yükselerek 8’inci sıraya yerleşen Şişecam ‘Seramik Cam’ sektöründe lider konumunu korudu.  

Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan Şişecam, en beğenilen şirketler listesinde yükselişini sürdürüyor. Capital Dergisi’nin her yıl düzenlediği “En Beğenilen Şirketler” araştırmasında, bu yıl 2 basamak yükselerek 8’inci sıraya yerleşen Şişecam, ‘Seramik Cam’ sektöründeki lider konumunu korudu. 

Değişimi yakalayan şirketlerin karnesi olarak tanımlanan araştırmada Şişecam, son 4 yılda 12 basamak birden yükseldi. Yatırımcıya değer yaratma kategorisinde 3’üncü sırada yer alan Şişecam, ekonomiye katkı, çevreye karşı duyarlı olma ve uluslararası entegrasyon kriterlerinde de en beğenilen ilk 5 şirket arasında yer aldı. ZENNA Araştırma ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen araştırma, bağımsız araştırmacılık kurallarıyla 1.710 yöneticinin cevap verdiği anketler sonucunda hazırlanıyor.

 

'

Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar