2 Şubat 2023 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yılların aşçısı Recep Usta Eskişehir’de çorba dükkanı açtı

Afyonkarahisar'ın tanınan ve sevilen aşçısı Recep Usta Eskişehir'de çorbacı dükkanı açtı. Odunpazarı'nda açılan çorbacı dükkanında; Afyon'a özgü lezzetiyle tandır çorbasından bamya çorbasına, işkembe çorbasından düğün çorbasına kadar birçok farklı lezzet yer alıyor.

Afyon'un meşhur lezzeti etli keşkek de talep görüyor

Çorbacı Recep Usta tarafından yapılan ve Afyon'un meşhur yemeği olan etli keşkek de müşterilerden tam puan aldı. İşletmede sadece çorbalar değil yemekler de öne plana çıkıyor. Taş kebaptan patlıcan böreğine, kuru fasulyeden pilava birçok yemeğin müşterilere sunulduğu işletme 22 Kasım tarihinde açılmıştı.

Gel al sipariş hizmeti de başladı

Çorbacı Recep Usta işletmesinde müşteriler "Gel Al" hizmetinden de yararlanabiliyor. Vatandaşların işletmeye gitmeden 10 dakika önce iletişime geçmeleri yeterli oluyor. Özenle hazırlanan siparişler müşterilerin damak zevkine sunuluyor.

Afyonkarahisar'a özgü çorbaları ve yemekleri tatmak isteyen Eskişehirli vatandaşlar aşağıda yer alan adrese gidebilir.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev