2 Aralık 2022 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Prof. Dr. Uğur Bilge’de Hastanelere Ziyaret

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesi ve Yunus Emre Devlet Hastanesini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

 

Prof. Dr. Uğur Bilge Mesai dışı hizmet veren hastanelerdeki polikliniklerin hepsini gezerek doktorlarla istişare etti. Daha sonra acil servislerde incelemeler bulundu. Prof. Dr. Uğur Bilge, sağlık personellerinin hal ve hatırını sorarak taleplerini dinledi. Sağlık çalışanlarımızın ve vatandaşlarımızın her zaman yanında olduğunu belirtti.

Bilge, hastanelerde karşılaşmış olduğu hastalara ve hasta yakınlarına da geçmiş olsun dileklerinde bulunarak hasta yakını ve hastaların taleplerini dinledi. Hastanelerimizde verilen hizmetlerden memnun olan hasta ve hasta yakınları Uğur Bilge’ye çok teşekkür ettiler. Vatandaşların yanı sıra sağlık personeli de uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Bilge; Yunus Emre Devlet hastanesi olsun, Eskişehir Şehir Hastanesi olsun her iki hastanemizde sadece hem Eskişehir’e hem de bölge illerimize hizmet vermektedir dedi. Bilge; Bu Hastanelerimiz sağlık alanında ulaşılan en son teknolojik donanıma sahiptir. Vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için görevimizin başındayız"

Hastane ziyaretlerinde Müdür Bilge’ye Hastane Başhekimleri ve yöneticiler eşlik etti.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev