2 Aralık 2022 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yönetimden Kötü Gidişe Çare Arayışı

Ligde 4 maçta sadece 1 puan alan ve özellikle iç saha maçlarında oynadığı futbol ile büyük tepki toplayan Eskişehirspor’da yönetim kötü gidişata çare arıyor. Yönetimin dün akşam tesislerde Mehmet Şimşek başkanlığında bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptığı öğrenildi.

KÖTÜ FUTBOL 

2022-2023 sezonunda 3.ligde mücadele eden Eskişehirspor ilk 4 maçta sadece 1 puan alarak herkesi üzdü.  Özellikle iç sahada önce 1922 Konya maçı ardından da Hacettepe ile oynanan karşılaşmadaki futbol ve sonuçlar büyük tepki topladı.

HOCANIN İNADI

Sezon başından bu yana inatla takımı 5’li savunma oynatan teknik direktör Cüneyt Biçer’in bu inadı pahalıya patladı.  Cumartesi akşamı oynanan Hacettepe maçında ikinci yarıdaki gollerden sonra Biçer’de tepki aldı.

YÖNETİM TOPLANDI

Cumartesi akşamı oynanan Hacette maçında şehir dışında olan başkan Mehmet Şimşek izleyememişti. An ve an skoru öğrenen Şimşek yenilgi ile sinirlendiği öğrenildi.  Şimşek’in dün akşam saatlerinde yönetimi topladığı ve takımdaki kötü gidiş için çare aradığı öğrenildi. Yönetimi bugün de hoca ile bir toplantı yapması bekleniyor. 

 

istikbalgazetesiGönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev