11 Ağustos 2022 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TSK’dan PKK’ya ağır darbe: 15 terörist leş edildi

Türk Silahlı Kuvvetleri, 3 farklı operasyon bölgesinde 2'si sözde üst düzey yönetici olmak üzere 15 teröristi etkisiz hale getirdi.

Kahraman Türk askeri, terör belasıyla mücadelesini aralıksız sürdürüyor.

Farklı operasyon bölgelerindeki hareketlarıyla her geçen gün başarılı haberin geldiği Türk Silahlı Kuvvetleri, hain teröristlerin korkulu rüyası olmuş durumda.

Sınır içi ve sınır ötesinde canları uğruna çatışan kahraman askerler, bölücü terör örgütü mensuplarını inlerinde leş etmeye devam ediyor...

2'si sözde üst düzey yönetici 15 terörist öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı güzel haberi bu kez, üç farklı bölgeden bildirdi.

Barış Pınarı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerinden gelen habere göre 2'si sözde üst düzey yönetici, toplamda 15 PKK'lı terörist öldürüldü.

İşte o açıklama...

"Kahraman Komandolarımız; Barış Pınarı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde başarılı bir operasyon daha gerçekleştirdi.

Huzur ve güvenlik ortamını bozmak için saldırı girişiminde bulunan 2'si sözde üst düzey yönetici olmak üzere 15 PKK/YPG’li terörist etkisiz hâle getirildi."
Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar