2 Aralık 2022 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

EBB UYARDI: Eskişehirlilere sahte site tuzağı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nden önemli uyarı: Eskişehirlilere sahte site tuzağı kurmuşlar, dikkat!

KAMUOYUNUN DİKKATİNE!  SAHTE SİTE TUZAĞINA DİKKAT

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, ESTRAM’ın online bakiye yükleme işlemini taklit ederek sahte internet sitesi kuran ve vatandaşları dolandıran kişi ya da kişilere karşı dikkatli olunması konusunda çağrıda bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi son günlerde vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine bir açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendirdi.

Yapılan açıklamada, son dönemde vatandaşların Eskartlarına bakiye yükleme konusunda sahte siteler nedeniyle mağdur olduğu yönündeki şikayetleri üzerine yapılan incelemede; internet adresinin Büyükşehir Belediyesi ve ESTRAM ile kesinlikle bir ilgisinin olmadığı belirtildi.

Vatandaşların toplu ulaşımda ESTRAM’ın www.estram.com.tr adresinden ya da mobil uygulama üzerinden Eskart bakiye yükleme işlemi yapabildiğini, bu tür açılan sahte internet sitelerinin mağduru olmamaları yönünde dikkatli olunması gerektiği ifade edildi. ESTRAM’ın konuyla ilgili gerekli hukuki işlemleri başlattığı bildirildi.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev