6 Ekim 2022 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tramvay Trafosu PATLADI! Ulaşım Durdu..

Eskişehir'de ulaşım sabah saatlerinde durdu yaklaşık 1 saat kadar ulaşım sağlanamadı.

Son dönemde sık sık yaşanan sıkıntılara bir yenisi daha eklendi. Eskişehir toplu ulaşım sisteminin omurgası olarak planlanan tramvay sisteminde sık sık meydana gelen arıza ve aksaklıklara yenisi eklendi. Bu kez Estram işletmesinde trafo patladı ve yangın çıktı. Bundan dolayı tramvay seferleri yapılamadı ve acil otobüsler de yetersiz kalınca vatandaşlar yine yolda kaldı. 

Son dönemde özellikle İstanbul da sık sık yaşanan otobüs ve metrübüs arızalarını aratmayan sorunlar Eskişehir'de de sık sık yaşanmaya başladı. Bu sorunlardan tramvay sisteminde meydana gelen sorunlar ise ulaşımda vatandaşları mağdur ediyor. Benzer sorun ve sıkıntılar otobüslerde de yaşanıyor. 


Tramvay hatlarının bağlı olduğu trafoda yaşanan patlama ile çıkan yangının ardından oluşan patlamayla birlikte tramvay seferleri durdu.  Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin arkasında bulunan Estram işletmesinin içindeki trafoda yangın çıktı. Yangın sonucu trafoda oluşan hasardan dolayı tramvay hatlarına giden elektrik enerjisi kesildi. Hatlara ulaşan elektrik enerjisinin kesilmesiyle şehrin dört bir yanında tramvaylar yolda kaldı.

Yaşanan sorun saat 12.00 ye kadar sürdü. Estram bu saatte sorunun giderilerek seferlerin tekrar başladığını duyurdu. 


Eskişehir’de Ulaşım YİNE YENİDEN DURDU!

Eskişehirde Toplu Ulaşım Sorunları İBB’yi Aratmıyor

Tramvay Seferlerinin Durması İçin Hep Bir Bahane Var! SEFERLER DURDUGönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev