6 Ekim 2022 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Amasya TSO Başkanından ETB’ye Ziyaret

Amasya TSO Başkanından ETB’ye Ziyaret
  • 4 Ağustos 2022 Perşembe
  • 857 kez okundu

AMASYA TSO BAŞKANI MURAT KIRLANGIÇ ESKİŞEHİR TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Oldukça samimi geçen ziyarette, gerçekleştirdikleri projeler ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler sunan ETB Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeydan, nazik ziyareti ve Eskişehir Ticaret Borsası’na yakın ilgisi nedeniyle Amasya TSO Başkanı Kırlangıç’a teşekkür ederek tarım sektörünün gelişmesi, üreticilerin refahının artırılması ve ülkemiz tarımının daha fazla değer bulması için çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

 

ETB’nin yüksek tarımsal ürün ticaret hacminden ve tarımsal faaliyetlerinden etkilendiğini ifade eden Kırlangıç, planlanan çalışmalar için Başkan Zeydan ve ekibine başarılar diledi.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev